Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    válasz bobalazs #46518 üzenetére

    Lövésem sincs. Annyi volt a sztori hogy volt egy jól működő rendszerem, de mivel rég frissítettem drivert, több mint egy éve, feltettem egy új radeon drivert. Na onnantól mindig azonnal be crashelt a software mikor meg akartam nyitni. Raktam fel másikat, ott meg meg se jelent (hiányzott a radeon software telepítés után lol)
    Azután tettem fel régebbit, ott már megjelent a radeon software de mikor megnyitottam volna utána mindig vmi hibát írt ki és nem működött...
    Némi extra szarakodás és egy fél délután kínlódás után újratelepítettem az egész win-t.
    Minden szép és jó volt, mígnem használtam volna a radeon video rögzítőt... :DDD :DDD
    Windows-ban is kikapcsolva a vírusírtó, a fájl-mappa hozzáférés defenderben engedélyezve, felvétel helyét is több mappába átirányítottam (valakinél pl ez okoz gondot h nem mindegy hova akarja az ember a videót rögzíteni...)
    De semmi sem működött...
    Meg mondom van akinek ezért nem működik pl mert ha a radeon software-ban nincs a felvételnél a HANG opció STEREO-ra állítva, akkor azért nem vesz fel pl... meg ilyen hasonló buziságokkal, bugokkal tele van az egész ótvaros radeon fosware....

    Na de most már egy 2 éves régi driverrel műxik... :C

Új hozzászólás Aktív témák