Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smite

    tag

    válasz zsizsef #18037 üzenetére

    Nem szeretnék zavart okozni az erőben, és feszültséget gerjeszteni, de pont most pénteken vettem egy Asus RX 470et és csak a tapasztalatomat szeretném megosztani.

    Magát a vásárlást a fórum áttúrása, követése és hosszas vívódás előzte meg, igazából hogyha nem lett volna a vizes bolt egeres akciója, valószínűleg én is felülök az MSI vonatra. De volt és úgy, hogy a kártyának egész jó ára lett, és mellécsaptak egy 13-15 ezres egeret, jó vételnek tűnt.

    A beüzemelést azzal kezdtem, hogy Wattmanban finomhangoltam a beállításokat az összefoglalós leírás szerint. Alulfeszeltem, célhőmérsékletet emeltem, tdp-t emeltem és a venti fordulatot lentebb vettem. Így nem throttlingol, nem melegszik és bár más márkával nem tudom összehasonlítani, de nem olyan hangos a hűtése sem. Nálam sajnos még a proci ventije (nem gyári) simán túlharsogja.

    Összefoglalva, szerintem tényleg nem annyira rossz a kártya, mint amennyire negatív a megítélése itt. Aki "out of the box" működő kártyát keres, annak nem ajánlom, és ezzel valószínűleg az Asus is tisztában van, nem véletlen a promóciós ajándék. De annak aki szeret matatni a beállításokkal (igazából a Wattman sem egy rakétatudomány) és jó áron hozzá tud jutni, az ne rettenjen el.
    Én személy szerint nem bántam meg, hogy megvettem, az egérrel együtt jó vétel volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák