Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee0307

    őstag

    válasz wihay #39944 üzenetére

    Érdekes ez a vga, meg a program.

    Planetside 2 alatt tesztelve a -10 mV okés. 0 % power limittel a vga max hőfok 75 C, de jellemzően ez alatt van, szóval jó a hőfok. Viszont a gpu kihasználtság eléggé ugrál, valamint a max frekvencián nem megy a gpu, kb olyan -100 mhz-el kevesebbel megy. Ha feltolom a power limitet, akkor fixen 1545 mhz-en van a gpu, a kihasználtság sem ugrál annyira, de a hőfok 82 C-ig felmegy. A kettő között egyébként ahogy néztem olyan 5-15 fps különbség van.

    Másik játék (Elite Dangerous) is hasonló a helyzet, annyi, hogy ennél a játéknál a gpu kihasználtság nem ugrál, folyamatosan 100 %-on van.

    Érdekes, hogy a hwinfo a gpu vid max értéknek most is írt 1300 mV-ot, holott a beállított 1200 mV. Ezt nem értem.

    A memória feszültséget múltkor levettem 800 mV-ra kifagyott a rendszer. Most megint levettem, most nem fagyott ki a gép. Köze lenne ehhez annak, hogy a gpu fesz már csökkentve van?

    ///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

Új hozzászólás Aktív témák