Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    Topikgazda

    válasz Remus389 #25105 üzenetére

    Per pillanat teljesen mindegy mennyi gar van még egy RX 470/480on.
    Ha be is krepál és nem javítható nem fogsz helyette másikat kapni,legyen az MSI 3 évvel vagy még Asus,esetleg a 2 év garos XFX vagy Sapphire.
    Max vissza kapod a vétel árad ami 470 esetében kb 60k,480 esetében meg 80 k.
    Kb meg is vagy lőve ;] De ne fessünk falra ördögöt meg ördögöt se temessünk be fallal :P

    Aki azt mondja hogy AMD kaszál a jelenlegi helyzeten az közel áll az igazsághoz,de első negyed éves jellentések ezt ki is fogják mutatni.Nekik mindegy ki veszi a cuccaikat,legalábbis még most.
    Személy szerint én "átverve" érzem magam,itt már rég nem arról szól a pálma hogy 580al olcsóbban DX12 ben gyorsulva FPS számokban leverjük a konkurens GTX 1060at.
    Nekem pedig ne jöjjön senki azzal,hogy mit sírunk hisz lehet kapni kártyát.Persze 1,5Xeres áron.
    Ár érték arányról beszéltünk még annak idején,és a mérleg mindig AMD oldalra billent.És most?
    Igéretük mi volt mikor kijött a 470/480?4k Gaming 200 dollár alatt .És most?
    Csak ugye az a baj,ha mész is konzolra akkor is AMD zsebét tömöd.
    Mindig pozitív voltam hozzájuk,de ez már csak a haszonról szól.Évekig nem kerestek semmit,most bepótolják,és te egyszerű gamer user kissebb teljesítmény és nagyobb fogyasztás melett is Őket választottad annak idején a Zölddel szemben.Ez a hála.Arcodba nevetnek,te gamer a bányász jobban tejel.
    Emlékszem milyen drukk volt itt 470/480 induláskor.Nah nem érdemelték meg .
    Amdnek még mindegy,pedig biztos tisztában vannak vele hogy ássák a már amúgy sem fényes népszerűségük sírját PC Gamer fronton :R RIP 470/480/570/580 .

    [ Szerkesztve ]

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák