Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLucZ

    addikt

    válasz havasa #1183 üzenetére

    amiket felsoroltál kivétel nélkül vga intenzív játékok, tudom mert teszteltem őket, kb egy e8400al is hajthatnád őket, mondhatni vga teljesítményre vannak kiélezve, cserébe pompás látvánnyal!
    de továbbra is fenntartom amiket mondtam, mert vizsgáltam és tényleg igy van
    menj fel multizni bf3al egy 64es szerverre egy gyenge cpuval :) lehet akár 1440p is a felbontás, meg be fog limitálni a cpu (platform) mint a szar

    (#1186) kasa85: tökéletesen leírtad a lényeget, tapasztalatból írom pl az ambient occlusion is zabálja a procit legalábbis mw3ban azt néztem ha bekapcsoltam ugyanugy megmaradt a cpu limit, magyarán nem nőtt a vga terhelési arány csak az fps csökkent, de még biztosan van jó pár effekt, de mondom ez motor függő is, valahol tök mind1 a proci, valahol nagyon nem, és akkor itt még nem lett megemlítve az 1 magra jutó nagy teljesítmény az i7ek javára, ahol nem olyan tökéletes a multicore rendering, vagy nem használja ki csutkára a 4 magot ott megint csak az i7 felé dől a mérleg nyelve

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák