Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLucZ

    addikt

    válasz banderasz77 #16867 üzenetére

    átlagban ha már egy 20% plusztol elesel a cpu miatt, már nagyon soknak számit, pl nem mind1 hogy 50 vagy 60 fps, utobbi pont a megfelelő játékélményt biztositja, nem beszélve arról hogy nem tudod kihasználni a gpuban rejlő potenciált, azaz hogy lehet 50%al lehet tuningolni a 7950esed

    jól jegyezd meg: félelmetesen erős cpu és platform és utána hajitsd bele az erős vga-t

    nem a levegőbe beszélek, saját káromon tanultam meg és elmondtam már sok sok embernek itt is, bosszantó tud lenni mikor látod hogy menne még az a szerencsétlen vga és tegyük fel a proccos bekorlátozza 45 fpsre és pont egy laggolós szar motort fogsz ki ahol ez kevés, mint a dunia engine, és egy erős cpu meg lehet biztositana neked 70-80 fpst és tudna menni a vga rendesen és tökéletes lenne a játékélmény

    tudom hogy van sok vga limites játék de van sok olyan ahol nagyon nagyon kevés lesz az az i3-as
    kár a procin spórolni, az a gép szive, régen én is ebben a vgacsere only tudatban voltam, azt jól be is szivtam, pl a fosport cod játékokban is egy valag jelenet van ahol korlátoz a cpu, emlékszem a BO-ban van az executive order pálya ahogy kiérsz a nyilt térre és figyelitek a rakétaállomást még a 4.8 Ghzen járo 3570kval is képes volt 75 fpsre bedroppolni a teljesitmény, q9550el 4,25 ghzen volt 37-42 ami nagyon lehangoló volt, vga meg ment 40 % on kb :D rengeteg elcseszett kód van ami zabálja a cput sajnos, mert ha még minden játék tökéletesen lenne optimalizálva és maximálisan kihasználná a cpu magokat, nem lenne ilyen fontos az 1 magra jutó teljesitmény

    előbb szerválj be egy 2500k/3570kt sztem, jobban jársz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák