Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomoty

    aktív tag

    Sziasztok!
    Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot :C !
    Kérdésem lenne!
    Mai nap ellátogattam egy bontós ("lomis") ismerősömhöz pesten, és szereztem egy notebookot!
    286-os notebook, Philips LTP 3230-as. És hiba nélkül működik még aksiról is (2-3 percet) !

    [link]

    Szóval a kérdésem:
    Mennyi a piaci értéke egy ilyen gépnek megközelítőleg mostanában? Töltő nincs hozzá (Asus töltővel működik).

    Illetve a szériaszám utolsó két számjegy 89, ebből arra következtetek, hogy 89-es gyártású. Ez mennyire lehet helyénvaló?

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

  • Tomoty

    aktív tag

    Mai agysokk :DDD
    AMD SlotA K7-es gép. Kb 20 memóriával próbálva. Nincs kép, csak feketeség indításkor. Egy 128/133-as modullal egyszer csak beröffen.
    Utána ati rage Fury MAXX kártya bele. Megint nem ad képet. 5 indítás 2 biosreset 10 memória bepróbálás megint, egyszer csak megjön a kép, és minden rendben azóta is

    [ Szerkesztve ]

    Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

Új hozzászólás Aktív témák