Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    válasz DarthSun #51706 üzenetére

    Az egyik legfontosabbat nem írtad le, milyen hűtő van rajta? :D Valami bika tuning példány, víz, kompakt vagy gyári? Sima alu borda, megnéztem a bejegyzést. :B
    Tényleg össze kéne rakni, de annyi féle variációs lehetőség van (nálam ugye főleg hűtőből nagy a választék), elég nehéz dönteni, melyik felállás a legszebb/legjobb.

    Majd csinálok egy kisebb tesztet azokkal a coolerekkel, amik elérhetőek a piacon, de veszek bele 1-2 ritkább példányt is. Mondjuk az összesről található a neten teszt, de most már engem is piszkál, h melyik mennyire képes lehűteni a kazán 3,4 presit. Fesz mókolás nélkül mennyit lehet rajta húzni vajon?
    Csak az azonos körülményeket lesz nehéz biztosítani (szobahőmérsékleten), mivel nincs légkondi, de majd megoldom valahogy.
    Mivel lehet jobban terhelni a procit? Nem akarom szénnérommá tesztelni (superpiről hallottam, h károsíthatja, hazavághatja), de jó lenne picit terhelni.

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák