Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz Fenyő #21285 üzenetére

    igen, valószínűleg nem csak a dupla cache számított, de az okosabb HT és újabb SSE támogatás is - ehhez is idő kellett, mire a szoftverek kihasználták. nekem is nagyon bejött a prescott, egyáltalán nem bántam meg a cserét

    a HT nem annyira számokkal kimutatható dolog. nem egy adott játék, vagy 3dmark fut több pontot, hanem amikor párhuzamosan kínozza az ember többmindennel a vasat, akkor egyszerűen nehezebb kiprovokálni az akadozós érzést...

    ezt egy D805 váltotta, ami bár mind FSB-ben, mind órajelben karcsúbb volt, de a valós 2 mag, magonként 1MB L2 és a DDR2 azért szépet dobott - persze szintén tuningolva, úgy 3.3-at bírt max, felette már túl sok feszt kívánt volna. nem volt egetverő a különbség office-net-játék érzésben, de mivel jó áron adtam túl az előzőn, ezért a különbözetet bőven megérte

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák