Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    válasz Frawly #62366 üzenetére

    Nem azt a pár forintot sajnálom pasztára, hanem az esélyt, hogy miközben a hűtőt húzod le a gpu-ról ott bizony elengedhet már egy-két forrasztás és akkor hiába kenyed le pasztával már tökmindegy. Ha megvettem egy kártyát és gyári paszta van rajta akkor én biza azzal tesztelek aztán ha úgy látom, hogy cserélni kell, akkor cserélem is jó minőségű cuccra és új gap padokra (Sparkle 8800 gtx-ről asszem csináltam is anno egy ilyen blog bejegyzést). Magyarul a hűtőlevét már saját felelősségre megy, viszont ha a gyárival is hibát produkál akkor az az eladó sara (lehet) ha hibátlanként árulta. Próbagarit ezért is szoktam kérni.
    Ennyi.
    Ja ilyen időben meg épp ezért (elhalálozás miatt) inkább ventivel kergetem meg körülötte a levegőt és ha lehet kora reggel tesztelek, mikor még hűvös van. Esélyt se adok neki, plusz ventiprofilt is lehet állítani ha Furmark-ra vetemednék. Anno 3870x2 és nagyobb tesója 90°C-ig kúszott fel, kíváncsiságból megnéztem.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák