Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz belluska #853 üzenetére

    Fotósoktól már megkaptad a kellő kiosztást, kiderült az is, hogy az IPC töltőknek a Conrad csak egyik forgalmazója. Más néven (BC900 stb.) Európában és Amerikában is beszerezhető, meg még ki tudja hol.

    Nem csak itt, hanem számos, a témával foglalkozó hazai és külföldi fórumon "nyalnak be" a forgalmazóknak és rajtuk keresztül voltaképpen a Voltcraft német műszergyártó cégnek, ahol előállítják. A cég termékpalettáján egyébként olyan komoly, nagyértékű precíziós műszerek is szerepelnek, melyek között az IPC (Intelligent Power Charger) szinte játékszer, melléktermék, amit valamelyik mérnök csak úgy hobbiból összerakott. Viszont eléggé "ütősre" sikeredett melléktermék. (Részletkérdés, ha Kínában vagy akárhol is gyártatják, attól még nem kínai színvonalú.)

    Én mondjuk túl sokat nem fotózok, de "független szakértőként" talán vehetem a bátorságot, hogy véleményt mondjak egy akkutöltőről. TV-video (stb.) szervizt üzemeltetek, elektronikában eléggé otthon vagyok, nem csak javítás, hanem építés, kisebb tervezések szinjén is, meg nem is tegnap kezdtem a szakmát.

    Itt egyszerűen például arról van szó, a technika mai állása simán megadja a lehetőséget, hogy ilyen háztartási eszközzel ma már mindenki meggyőződhet, mennyi villamosenergiát képes tárolni egy akkucellája. Ezáltal figyelemmel követhető az "egészségi" állapot, kellemetlen meglepetések kerülhetők el.

    A termék zsenialitása, hogy még profi igényeket is kielégít, noha nem drága, sőt ára még meg is térülhet, amikor kevesebbet kell költeni akkubeszerzésre.

    Aki nem él ezzel a lehetőséggel, az kb. olyan, mintha fekete-fehér tévét nézegetne még manapság is, noha van színes is. (Nem mondom, hogy a legjobb hasonlat, most ez jutott eszembe.)

    Értem, én hogy neked jól bevált eddig más fapados töltő, de ha rászoknál egy ilyenre és átlátnád az előnyeit (amit most jobban nem részletezek, sokszor leírták, -tuk, lassan már nekem is unalmas) később olyan lenne visszatérni a régihez, mint beülni egy Trabantba. Közlekedni persze azzal is lehet, csak...

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák