Új hozzászólás Aktív témák

  • kaliber

    aktív tag

    válasz kaliber #5023 üzenetére

    Akit még érdekel a BC-500 garanciális javítással kapcsolatos történet folytatása:
    A mai napon felhívtak az ügyfélszolgálatról mert vissza küldtem a terméket "kivizsgálásra" megállapította a Conrad ügyfélszolgálatos, hogy hibás (mondjuk ezt előtte is tudtam), de sajnos nincs rá garancia mert igaz, hogy ők 2évet vállalnak, de mivel ez 10.000ft alatti termék csak egy év rá a garancia, és itt elkezdte magyarázni miért is van az hogy ők így hirdetik: "Minden, jótállási körbe tartozó termékünkre 2 év jótállást és utánvételes szállítás esetén 2 hetes visszavételi garanciát biztosítunk" de mégis csak egy az a kettő, én mondtam neki ez nagyon "magyaros" átverés szagú, nem ezt várnám el egy 85éves múltú üzlettől és biztosan Németországban nem ilyen hozállással intézik az ügyeiket, de lepergett róla.
    Most van 1db 1év 10hónapos kukába való BC-500-as töltőm, meg tapasztalatom a Conradról.
    Aki BC-500 vagy IPC-1L (10.000ft alatt van) tulajdonos csak egy év garanciára számítson.

    Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

Új hozzászólás Aktív témák