Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Dexter68 #1753 üzenetére

    de neeeeeeem is ... :DDD

    korábban 'télleg 'azí nem tudtunk scannelni, mert beraktak minket korlátozott kasztba .... :)

    tudod mi idő volt erre rájönni? O.o reggel gép kapcs be, adnak papír hogy scan be photshop import - jeeeee ... nincs meg a középső espon 1670 menyüpont .... O.o uu .. scanner be van dugva? usb? be van dugva biztos a PS elfelejtette meglátni ... PS restart ... még mindig nem ... háááát .. biztos a XP nem mondta meg a PS-nek ma reggel, hogy van scanner gép restart. még mindig nem ... biztos kommunikációs hiba az XP a Scanner, meg a PS közt

    nosza ... rendezzünk kommunikáció fejlesztő meg csapatéítő tréninget, úgy hogy éptísenek bútort restartokból, meg gép-ki-be kapcsolgatásokból, és scanner USB átdugodsásokból ... semmi .... system administrator másnap kijön ... 1 órát izzad. driver leszed, feltesz, restart miegymás.
    majd fájdalmasan konstatál, hogy csak admin jogokkal hajlandó scannelni a PS :)

    de ma ámblokk kábelbarát nap volt ... :)

    egyrészt reggel mondátk hogy scanneljek, erre du. 4kor veszem észre, hogy azért enm tudok, mert egy kébel kificereg a scannerből.

    másrészt kolleganőm mondja, hogy
    beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (ezt real time kell érteni)
    nem megy a nyomtatóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó nézd már meg lécciiiiiiiiiiiiiiiiiiii

    odaslattyogok.excelből nem ment ki valami nyomat. egyből az éppen helyszínelő rednszergazdát akarta nyaggatni mondom, ha a OS látja a nyomtató rendsersen, és 10 perce még nyomtattál és most nem tudsz, azzal a rendszergazda sem tud tenni semmit, mert nem rendfszerszintű a probléma. addig fajult a dolog, hogy végül átmentek a másik szobába, és szólt neki valaki hogy nézze meg ezt is.közben szemtanuja voltam a sikertelen próbálkozásoknak .... addig néztem, tűretm, míg azt mondtam, hogy ilyen nincs, és akkor kihúzom a nyomtató tápkábelé, meg USB kábelét is, hátha akkor renbejön. felmásztam az asztalra, hogy ki(ká)belezzem a nyomtatót, ekkor látom, hogy az USB be sincs dugva, hanem mint valami harapásra kész lesből támasó csörgőkígyó ott figyel az azstal lapja fölött, 10 centrie a nyomtatótól. Biztos wirelessről álmodott. így még nem láttam szégyenében elsüllyedni a kolleganőmet ... :D persze égtem én is, mikor jön be a rendszergazda, és meg kellett neki mondai, hogy miért "nem jó a nyomtató" ....

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák