Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexter68

    addikt

    válasz REDeath #1885 üzenetére

    Én is tudom, hogy mit minek nevezek el, de amikor egy ügyféltől kapok 32 eps-t, akkor ebben rögtön látom is, hogy melyikben mi van. Ráadásul egy hozott anyag esetén nem biztos, hogy célszerű átnevezgetni a képeket, mert akkor linkelhetem újra Indesignban, és az ügyfél sem tudja, hogy mikor mire hivatkozzon.
    De a Bridge-ben azt is meg tudom nézni, hogy egy eps photoshop-e vagy illusrtrator. Azt is látom, hogy melyik képnek CMYK a színtere, melyiknek RGB. TotalCommanderből pl. a jpg-t az irfanview nyitja meg, bridgeből meg a photoshop.
    De mondom: eddig én is lázadoztam (Total Commander-fan vagyok) és csak mostanában kaptam rá.
    Ja, és én használom a Photoshopot, az Illustratort és az Indesignt is.

    Hozzátartozik persze, hogy ettől még lehetne custom install, mert valóban nem kéne ráerőszakolni minden szart az emberre, de az is hozzátartozik, hogy ha van custom install, soha eszembe se jut kipróbálni a bridge-t és nem tudom meg, hogy ez jó nekem :)

    [ Szerkesztve ]

    Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

Új hozzászólás Aktív témák