Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtech2

    tag

    válasz Alvin_ti4200 #13856 üzenetére

    most hoztam egy 4937-est (pont előtted írtam róla egy bejegyzést, hdmi-jével szívok) de ez most a timeline-hoz képest egy betondarab :) Jahh egyébként mondjuk hogy "visszakértem" a pénzt (hálisten kiváltságos helyzetben vagyok ezen a téren). Valszeg ez is megy vissza mert nem tetszik.

    A végső megoldásnak az Aspire 3935 látszik, bár ez kicsit borsosabb árban van, ~227+fa. Ez ugyanolyan dizájn mint a timeline, csak P8600-as procival. 10órát írnak az akkura, na ezt azért már tényleg nem hiszem el :) Bár ki tudja :)

    Ami nálam volt timeline az egész pontosan a ASP4810T-354G50MN3EV.
    Felfedeztem rajta egy olyan hibát is, hogy az F7 - F12 közti billentyűk felpúposodtak 1-2óra használatot követően, ekkor vissza kell nyomkodni a helyükre (gyanítom ez egyedi hiba volt az én példányomnál) :) Összességében amúgy szimpatikus darab. Fogásra, anyagminőségre is jónak tűnik (sokkal jobbnak mint a drágább 4937-es).

    Oprendszert használtam rajta a gyári vistat és win7-et is (mcafee-t google desktopot dobtam egyből :) Viszont a win7 nem ment rajt jól (meg a vista se) pl Firefox vagy IE8-al elkezdtem böngészni (nem flash-es oldalt) és pikk-pakk 100%-on hajtotta a procit. Vista alatt nem tűnt fel a lassulás, de win7 alatt azonban még az egér is akadt! Előtte MSI PR200-am volt azon a win7 szó szerint hasított.

Új hozzászólás Aktív témák