Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Azteeek #32757 üzenetére

    2018.11.26. 6 óra 6 perckor megnéztem a BIOS-ban a beállításokat és kipróbáltam az USB csatlakozókat és mindegyikben működött az USB-ről Bootolás. Valamiért rosszul emlékeztem (#32759) arra, hogy melyik USB csatlakozóval működik a Bootolás*.
    *Lehet, hogy a külső USB DVD olvasó miatt vagy az miatt, mert csak a bal oldali USB csatlakozóval tudtam a Windows 10 Pro operációs rendszert a pendrivera tenni.

    Innét töltöttem le a Windows 10 Pro operációs rendszert.

    Beteszek arról képeket, hogy milyen BIOS beállítással használom a laptopot Windows 10 Pro telepítésnél*.
    *Csináltam olyan képet is, amelyiknél az USB Bootolás van hátul és olyant is, amelyiknél elöl van. Ha elöl van az USB Bootolás, akkor megjelenik a Windows 10 Pro telepítő miután mentettem azt, hogy elöl legyen az USB Bootolás. Amikor az SSD Bootolás van elöl, akkor az USB Bootolás nem működik. Viszont én visszaállítottam USB Bootolásról SSD Bootolásra a Bootolást, mert most nem akarom újra telepíteni a Windows 10 Pro operációs rendszert.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

Új hozzászólás Aktív témák