Új hozzászólás Aktív témák

  • roxan

    senior tag

    Üdv!

    Van egy Aspire 7520G notim. Kicsit upgradeltem, kapott 2*2GB ramot, és egy Geforce 8600 GT videókarit. Eddig minden rendben ment.
    Legutoljára vettem bele egy használt TL-68-as procit. Ezután néha érdekes dolgokat művel, és nem tudom mi a baja.
    Legfrissebb bios és driverek vannak fent, és magyar XP Prof. Újratelepítés nem történt a procicserével.

    A gondom: be van dugva a táp, és töltés közben egyszer csak úgy csinál, mintha lehúztam volna. Jobb alsó kis ikon átvált töltésről elemre, és mintha be sem lenne dugva a hálózatba, megy az aksiról. Kihúzom, aztán vissza, és akkor tölt megint. Van hogy csak egy darabig, és újra a fenti dolog, vagy tölt rendben.
    Leggyakrabban akkor csinálja, amikor prociigényes feladat van, és "tekerni" kell. De lehet, hogy ez csak paranoia, mert az új proci óta csinálja.

    A akksi szeptemberben lesz 2 éves, elég sokat töltöm és sokszor közben táp is van rajta. Szóval nem aksibarát módon használom.
    Nem tudom, mi lehet a hiba oka, ami eszembe jutott:
    - szarakodik a töltő
    - az akksi a végét járja
    - kicsit melegebb van "bent" a proci és vga miatt, azért lekapcsol vmi
    - proci hibás (nem tudom, ilyen hibát okozhat-e proci, más baja nincs, teszteken OK, használtan vettem)
    - újra kéne raknom az XP-t

    Ha valakinek van vmi tippje, szívesen venném.

    Köszi, Rox

Új hozzászólás Aktív témák