Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spirit

    őstag

    Én az elmúlt 15 évben kinyírtam vagy 6-8 széket, pedig a súlyom 70-től 115 kilóig volt mindenféle, semmi összefüggést nem vettem észre a súlyommal. Volt több leeresztő, kotyogós(törött csapágy) gázrugó, 2 karfa törött, 1 iszonyatosan recsegő, 2, aminél szétfoszlott a kárpit, de az csak javított az állapotán kinézetre.

    A kedvencem a mostani, aminek a karfája eltörött, átlapoltam 4mm-es alulapokkal, így beton biztos lett. Igen ám, de pár hónappal később a háttámlája elkezdett hátrafelé hajlani a karfa fölött, úgy kb 30 foknál jár.Ha így folytatja, fél év múlva ágy lesz belőle, vagy kidőlök hátrafelé egy nagy reccsel.

    Szóval, soha többé gázrugós széket, vagy bármilyet, ami egy ponton van alátámasztva. Olyat se, aminél a háttámlát a karfák tartják. Olyat főleg nem, ami gurul.

    Gyakorlatilag keresek egy olyan süppedős, puha fotelt, aminek az ülésmagassága nem 35-40cm, hanem 48-50,hogy elérjem az íróasztalt. A háttámlája ne dőljön hátrafelé, hogy elérjem a billentyűzetet.Legyen tömör az alja, ne lábakon álljon, a karfája is legyen egyben, lehetőleg párnázott és 70-75cm magas. Nem baj, ha nem foglal túl sok helyet és nem túl drága. Szerintetek van esélyem? :DDD

    A teljes netet végigtúrva sem találtam ennek megfelelő darabot, még ha az utolsó két ponthoz nem is ragaszkodnék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák