Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    Megint itt.


    Szóval még mindig kellene egy szék, amiben ugyan nem feltétlenül egyhuzamban, de napi szinten alsóhangon 10-12 órát ücsörögnék home office + egyebek. 180 cm, 110-120 kg. A keret durván 100 000 pénz (eh...), és jelenleg ennél a kettőnél vagyok megakadva;

    Hero (Antares?) vs. Noblechairs Hero (van ennyiért)

    A Noblechairs masszívabbnak, a másik meg "ergonomikusabbnak" (egészségesebb posztúra) tűnik.

    Sajnos a személyes próba nem játszik, így érdekelnének a kérdést érintő meglátások.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    Lehet, hogy egy Merryfair Spinelly lesz ebből..

    Argh.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz -FreaK- #3561 üzenetére

    Ez mondjuk fura, mert 180 cm/107 kg vagyok, és a mostani fullgagyihulladékezerévesfos székem csak ~2 centivel szélesebb, az ülőlap 47 cm (a Spinelly ha jól láttam, 50 cm-ig állítható), és elférek benne. : /

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz -FreaK- #3565 üzenetére

    Ki van írva a weboldalra, hogy a személyes átvétel bizonytalan ideig szünetel. Mondjuk betömegközlekedni se szeretnék mostanába sehova, szóval a személyes próba mindenképpen kilőve.

    A vicc, hogy ennél a Spinellynél pedig megvan az 50 x 50 cm, ha teljesen előrehúzod az ülőlapot. Nem amiatt érezted szűknek, hogy a hátsó rész valamennyire egybefolyik a kartámlával?

    A Forte-t is nézegettem még, az 51 cm széles, de max. csak 47 cm lehet hosszában az ülőrész, és nincs az az elasztikus háttámla sem. Még a Samurai-ok sem tűntek rossznak, de ott meg olvastam nem annyira elégedett véleményeket is az általános minőséggel kapcsolatban.

    Egyre bonyolódik a dolog, és egyre jobban kéne egy szék...

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    Na, megjött a vakon rendelt Merryfair Spinelly, fekete váz, fekete szövet kombóval. A vicc, hogy tegnap délelőtt felhívtak az officeplázától, hogy elfogyott, 2 hetet kell rá várni, mondom eh, jóvan. Erre ma délben jött a futár, akinél még kártyával sem lehetett fizetni, kész mák, hogy pont volt itthon némi kápé.

    Nem kértem összeszerelést, de ülésre készen érkezett a szék, gondolom kiállítási darab volt, amit elfelejtettek közölni, mert úgy nyilván valami kedvezményt várna az ember. Na mindegy, nincs kiülve, elnyüstölve vagy ilyesmi, de akkor is. Legalább tudjak róla.

    A másik "érdekesség", hogy a weboldalon 3 év garival van hirdetve, ami 10k ellenében bővíthető 1 évvel. Ehhez képest a számlámon (ami be volt bugyolálva a millió nejlon alatt, szóval nem a futár nyomta a kezembe) 1 év szerepel; na ezzel szerintem még lesz egy e-mail párbaj, mert ez így nem kóser. Vagy utaljanak vissza mondjuk egy 20-ast, és jófej voltam.

    Magáról a székről: 180 cm/107 kg vagyok, és nem találtam szűknek, és az állítható ülésmélységnek köszönhetően egyelőre úgy tűnik, hogy a combomat is megfelelő módon alátámasztja. -FreaK- szerintem azért találhatta inkább szűkösnek, mert a karfák elég "közel" vannak, és csak 1D-sek, azaz csupán a magasságuk állítható, tényleg adnak némi bezártság érzetet (de ha a legalacsonyabb szintre állítom, ez megszűnik, csak akkor ugye nem fogom őket használni). Egyelőre ezzel kapcsolatban nem tudok érdemben nyilatkozni, de alapvetően elférek benne, pedig nem vagyok egy nádszál darab.

    A deréktámasszal sikerült megtalálni egy egész kényelmes pozíciót, bár a háttámla hálóját érzi az ember a hátán (nem egy selymes csoda, persze nem is vészesen irritáló), ha mondjuk csak egy póló van rajta, de az is lehet, hogy ez megszokást igényel. A fejtámla előre dönthetősége jó lenne, de a vásárláskor tudtam, hogy az fix, szóval ezt nem célszerű felhozni negatívumként. Az sem lenne rossz, ha egy pár centivel magasabbra is lehetne állítani a gázlifttel, mert a legmagasabb állásban is tökéletesen le tudom tenni a talpamat a földre, nem kell egy kicsit sem gebedni (az asztalom meg akkor ezek szerint kissé magas).

    Az ülőlap egészen kényelmes, nem túl puha, de a betonkeménységű lócától is igen messze van. Összhatásra a szék masszívnak tűnik, első blikkre eléggé jól össze van rakva, van súlya (~25 kg), jó érzés ránézni. Ezalól egyedül talán a karfa képez kivételt, ami ugyan enyhén hajlítható, valamilyen "gumiszerű" műanyagból van, de van egy kevéske holtjátéka a sínjében. Ettől eltekintve semmi nem nyüszög, nyikorog, minden olyan, mintha "egybe lenne öntve", és ez a stabil érzet akkor is megmarad, miközben magad alatt állítgatod. Az elasztikus háttámla papíron jól hangzik, majd meglátjuk, hogy gyakorlatban mit produkál.

    Nem sokat ültem még benne, szóval egyelőre csak ezt a nesze semmi, fogd meg jól beszámolót tudom nyújtani, de idővel tervezek még írni róla pár sort.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jozsi252 #3602 üzenetére

    Írtam nekik, hogy a minimum az, ha küldenek egy új garanciapapírt 3+1 évről.

    3 év volna az alap ugye, ami 10k-ért +1 évvel bővíthető, és egy kiállítási darab ekkora összegnél szerintem alsóhangon 10k-val olcsóbbnak kellett volna, hogy legyen (még az is kevesebb, mint 10 százalékos kedvezmény) ---> akkor ezt a 10k-s kedvezményt forgassuk be plusz gariba, és egy rossz szavam sincs.

    Remélem csinálnak valamit, mert maga a szék zsír, de ez így akkor sem korrekt ügymenet.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Synthwave #3601 üzenetére

    Na, az officeplaza válaszolt.

    Úgy tűnik, hogy a raktárban összekeverték egy másik rendeléssel, amihez kértek összeszerelést, azért kaptam egyben a széket, értelemszerűen nem számítottak fel érte pluszt, a 3 évre javított számlát meg megküldték PDF-ben, míg az 1 éveset sztornózták.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz xEon1337 #3625 üzenetére

    Egy telefon miért lenne 2 év után kuka? Magamból kiindulva az is simán lehet 8-10 év.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz atee #3628 üzenetére

    Itt Symbian ^3 van.

    ;]

    Bár azt nem látom, hogy mitől lenne tégla az Android, ha csak telefonálok meg SMS-t írok vele, netán néhanapján fényképezek vele egyet. : >

    ---------------------------------------------------------------------------

    (#3630) xEON1337: "így azt gondolom, hogy egy fullosan felszerelt 8-10 milliós autó már bőven elég, efelett nem áll arányban az ár a tartalommal."

    Az attól függ, hogy mit vársz az autótól.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tsebacsi #3643 üzenetére

    Há de micsináljanak egy székkel? Grillezzenek vele?

    ;]

    Sorry, muszáj volt.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tsebacsi #3645 üzenetére

    (^__________^)

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák