Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qltsar

    addikt

    Sziasztok!

    80.000 Ft-ig keresek széket, 173cm magassághoz.

    A jelenlegi székem egy egyszerű "gamer" hulladék Jysk-es Harlev. Sajnos gyorsan és ideiglenesen kellett valami anno HO miatt, és a közeli Jyskben ez volt éppen készleten, viszont most szeretnék venni már egy elfogadhatóbb minőségű széket.

    Méretekben: ülésmagasság tekintetében a jelenlegihez hasonló megfelelne [szeretném elkerülni, hogy lábtámasz / állvány szükséges legyen a székhez], üléspárna méret és kartámlák közötti hossznál viszont ez a minimum, ha ennél picit nagyobb, annak csak örülök.

    A felhasználási terület napi 8-9 óra munka, ezen kívül csak általános felhasználás, és maximum casual gaming.

    Amennyiben csak gamer székek vannak ajánlottan ebben az árkategóriában, szeretném, ha nem lenne kirívó színe, de preferáltan teljesen feketét szeretnék valamiféle 'szellőző' anyaggal ellátva, ha van rá mód.

    Olvasva a topicot látom, hogy van egy belépő szinten ajánlott IKEA Markus 40.000 Ft-ért, 110kg terhelhetőséggel [ennyi legalább el kellene bírnia az ajánlott modellnek].

    Milyen lehetőségeim vannak?

    Köszönöm! :R

  • qltsar

    addikt

    Sziasztok!

    Sajnos elérte az idő a Nitro Concepts E250-es székem gázliftjét.

    Mivel minden más teljesen jó állapotban van, próbálkozom a kompatibilis gázlift keresésével. Tudtok segíteni, hogy hogy tudnék bele biztosan jót / kompatibiliset venni?

    Hivatalos oldalon nem találtam, hogy adnának el külön gázliftet ehhez a modellhez, így elkezdtem keresgélni, de sajnos nincs túl sok tapasztalatom a témában.

    Egyelőre itt nézegettem gázlifteket: [link]

    Köszönöm előre is! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák