Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    Ikea-s Markus szekem van, kb. 3 eve. A fejtamla szivacsanak a boritasa hartyavekony (nem igazi bor, inkabb valami muannyaggal kevert borutanzat ) es sajnos mar nem birja, berepedezett es elkezdett szepen lejonni. Mondhatom szep latvany.

    A [10 ev gari] csak a vazszerkezet es a mozgo reszek anyaghibaira es gyartasi hibaira vonatkozik. Szoval bassza meg az Ikea a 10 ev garijat!

    Apamnak otthon szinten ilyen szeke van (o kesobb vette, mint en a sajatomat), nala is mar megy tonkre a fejtamla boritasa. A munkahelyemen kb. 6 embernek (engem is beleertve) ugyancsak ilyen szeke van kb 3-4 eve. 6-bol kb. 5-nek mar szinten jon le folyamatosan a fejtamla boritasa, szoval egyaltalan nem egyedi esetrol beszelunk. Szerintem a 6. is csak ido kerdese...

    Kenyelmesnek kenyelmes ugyan (az uloresz az valodi bor), de ha ezt elore tudom valoszinuleg nem veszem meg anno a szeket. Szoval aki ebben a szekben gondolkodik, csak ovatosan!

    Egyebkent tegnap engem is elkapott a DXRacer laz es orakat nezegettem a honlapjukat, meg egyeb teszteket.
    A kanadai oldalon talaltam egy hasznosnak tuno vasarlasi segedletet a megfelelo szek kivalasztasahoz: buyer's guide .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák