Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pheterpal

    friss újonc

    Sziasztok!

    Székvásárlást fontolgatok (180cm/85kg) 150.000 Ft közelében gondolkodom, de valószínüleg többet is kiadnék egy jó termékért.

    Tavaly vásároltam egy Chairman 420-at, viszont ez elég nagy ballépésnek bizonyult. Vásárlás előtt kiprobáltam, és nagyon kényelmesnek tűnt a boltban, viszont azóta csak szenvedés van vele. Elég sokat ülök benne 10+ óra, viszont ez hosszabb távon nem kedvezett a vállamnak és a derekamnak sem. Elég sokat fészkelődöm benne, próbálom keresni a hogy lenne kényelmes, de sehogy nem jön össze. Azért esett erre a választásom, mivel előtte is egy hasonló székem volt, és szeretem magam közelebb húzni az asztalhoz, így a könyököm kicsit hátrább kerül (közel egyvonalba a testemmel), és a régi széken a karfán (hátul ahol a karfa érintkezik a háttámlával) pont tudtam nyugtatni a könyökömet. Sajnos itt ez nem jön össze.
    Tavaly megnéztem az Emagrákat is X5 nagyon kényelmes volt, viszont ott a karfát nem tudtam megfelelően hátrahúzni, így azt skippeltem (bár a mostani körben elkezdtem vele újra szemezni).

    Igazából nincs gamer / egyéb preferenciám, valószínüleg most hajlanék egy minőségibb mesh háttámla felé, ülő résznek annyi hogy azokat nem kedvelem amiknek két oldalt van egy felfelé álló pereme.

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák