Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WOLF1stein

    tag

    válasz Kanczy #10596 üzenetére

    Én elmentem az Office Plaza-ba, mert szentül meg voltam győződve, hogy a Unique WAU vagy WAU2 kell nekem és a pénztárcámnak. Aztán ott beleültem és kiábrándultam. Én akkora vagyok kb., mint te, 178 / 87, de a WAU-t kicsinek találtam, rövid az ülőfelület, ráadásul nem lehet állítani. Az elastomer mesh sem jött be annyira, mint másoknak.

    Viszont volt ott egy Unique Ergotech is, amit előtte nem is néztem, mert eleve nem tetszenek ezek a felépítések. Beleültem és meggyőzött. Az ülőfelület állítható, végigér a térdhajlatomig, ha akarom. A karfa párnázata puha, minden irányban állítható. A deréktámasz nekem elég masszív, állítható, viszont a nálam magasabbaknak már nem biztos, hogy a legmagasabb állás elegendő. A hintamechanika súlyérzékelős, nem kell állítgatni, szerintem jó. Szóval elhoztam ezt. 175.000 volt a krómos verzió, de én vettem hozzá ötezerért egy készlet, keménypadlóhoz való kereket. A fekete verzió 160.

    Egy hete használom napi 8-10 órában, eddig nincs hiba. A derekam azóta minden nap megköszöni a választást.

    Mivel az ülőfelület is hálós, van egy kis aggodalom bennem a tartósságot illetően. Korábban volt itt szó róla, hogy ezzel lehetnek gondok.

    Nem mondom, hogy kompromisszummentes választás, de ahhoz képes, amiket ebben a kategóriában kapni lehet, és próbáltam, messze nem adták ugyanezt az élményt.

    Ha valakinek kell 5 db, nem használt puhapadlós kerék, Budaörs környékén szívesen odaadom.

    A nagy embereket a szerénység teszi még nagyobbá. Ezért vagyok én is az.

Új hozzászólás Aktív témák