Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikk2000

    őstag

    válasz Rydia #7309 üzenetére

    Értelek. Felfordítottam a saját székemet és összenéztem a video2-vel.

    Az a különbség, hogy a fém fekete festett kar, aminek a végén a műanyag állító van, nálam erősen meg van hajtva gyárilag ott ahol kibukkan a kaszniból, gondolom épp azért, hogy ne ütközzön a szék aljába használatkor.

    Viszont el tudom képzelni azt is, hogy a gázrugó feje nem ment teljesen bele a helyére, és ahogy mondtam, üljön már rá egy 80 kilós ember minimum és mozogjon, meg próbáljon le-fel emelkedni. Lehet bemegy annyit a gázrugó a helyére, hogy már működni fog.

    Nade ha nem, akkor marad az, amivel kezdtem, hogy elfelejtették meghajtani a kart, de összeszerelték, mert "jóvanazúgy".

    Nem írtad a szék pontos típusát, szerintem írd meg, és keress rá magad is, nézz róla képeket /videót(?) mondjuk a honlapon, és ha azt látod, hogy a vasrúd a gyári képeken hajlított, a tieden meg nem, akkor ez nagyon szemléletes és kikezdhetetlen bizonyíték a szék "hibájára".

    Amúgy magával a márka Magyarországi forgalmazójával is felveheted a kapcsolatot, attól függetlenül hogy a széket máshol vetted, és megbeszélhetitek a hibát, és hogy mi legyen a további teendő.

  • rahiteh800

    junior tag

    válasz Rydia #7309 üzenetére

    Szerintem 2 dolog van, vagy a kék gombot nyomó fémdarab rosszul van kialakítva, vagy a gázrugó nem tud belecsúszni rendesen az ülőlap "döntő szerkezetébe". Nem hiszem, hogy rosszul raktad volna össze, egyszerűen hibás gyártás. Vegyék vissza és soha többet ilyen széket...

    armegoszto.hu

Új hozzászólás Aktív témák