Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Piftuka #4215 üzenetére

    Sziasztok!

    Talán hasznos mások számára is, így egy év távlatából (napi 8-10 óra használat hétfőtől-péntekig, hétvégente vegyes időtartam) a tapasztalatok...

    - Fél év után a nyikorgós hangokon, lötyögős holtjátékon az imbuszcsavarok szorosra húzása sem segített.

    - A szék ülőpárnája már pár hónappal ezelőtt is anyagában megtömörödött. Nem kényelmes még extra szivacs párnával sem.

    - A gázrugó is tömörödött; nem lehetséges már a maximális magasságú állásba felhúzni.

    - Az ülőfelület megdőlt jobbra; több fokos lejtése van pár napja. Innentől kezdve vált használhatatlanná. (Kínszenvedés a derekamnak, ezt már most érzem.)

    Ennyit tud tehát egy "no name" (Kring) kínai, ~30.000 forintos árkategóriában versenyző irodaszék.

    Fél évig, illetve ideiglenes, sürgős, nem drága megoldásnak (napokra, hetekre) minden további nélkül ajánlom bárkinek, még 100 kg feletti súly, és 190 cm körüli testmagasság esetén is.

    Hosszú távra, illetve maximum 1 éven túl használatra alkalmatlan. (Hozzátéve, hogy egy 50-60 kg-s ember alatt talán valamelyest, vagy akár sok hónappal tovább is bírja tömörödés és "megdőlés" nélkül a szerkezete. Ezt nyilvánvalóan nem volt alkalmam tesztelni.)

    Persze ezt a vásárlás idejében is tudtam, ahogyan akkor is leírtam. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák