Új hozzászólás Aktív témák

  • jocojoe

    csendes tag

    Sziasztok,

    Csendes szemlélője vagyok a fórumnak, én is széket kerestem olvasgatva a hozzászólásokat, lecserélendő a régit. Meló és hobby miatt elkezdett fájni mindenem, kényelmetlen lett valahogy az eddigi szék már, meg észrevettem, hogy billeg, mozog az ülőlap, kikopott a hintamechanika. Meg tudtam, hogy csak jó pénzért fogok jó széket kapni. Szövet borítású széket kerestem, cukivérmacska egyik gazdájaként a műbőr, bőr kiesett. Így az az AranaRacer és a Noblechair kiesett. Pestiként megjártam az Ikeát, Office plázát, Mömax-ot, Möbelix-et, Pixel-t. Kipróbáltam a Markus-t, DXRacer-eket, Arossi és egyéb noname székeket. Markus nem tetszett, bár kényelmes volt elsőre, de pléh széknek tűnt, hiába több éves garanciás, nem nézett ki tartósnak. Arrosi Vernazza-t próbáltam, kényelmes volt, megfelelő szék tűnt, felkerült az esélyesek közé. Amíg aludtam párat rá, tovább keresgéltem, így akadtam rá a Secretlab székekre. Végül Secretlab Titan lett az új szék. Azért döntöttem mert a netes megrendelés, "nem lehet kipróbálni" dolgok ellenére, mert masszív, súlyos, szék méretek alapján nekem megfelelő, jó a szövet választék. Arossi-i szintén meg kellett volna rendelni, de eltántorított a bolt értékelései. 2 hét után ma meg is érkezett a Titan, össze is szereltem leizzadva, ebben van anyag. Mint egy jó kis autóülés kb. Hát ennyi az új székem története. Szék lecserélés mellett elkezdtem tornázni, gyúrni, illetve a lemerevedett izületek miatt csontkovácshoz járni. Illetve még terv a székre egy huzat is, ha már ennyibe került, meg is kéne óvni a cukivérmacskától...

    Jocojoe

Új hozzászólás Aktív témák