Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    Megjött az AKRacing Premium V2.

    Első élményem a doboza, jó nagy. De sikerült becipelnem a lakásba. Kellemes meglepetés volt, hogy csomagoltak mellé egy cérna kesztyűt, így összeszerelés után nem az az első dolgom, hogy az ujjlenyomatokat és az izzadságot kell törölgetnem a székről.

    Amikor először a kezembe került, akkor rögtön feltűnt az anyaghasználat: PU lether, érezni sajnos, elég műanyag hatása van (a régi székemhez képest, persze). Összeszerelés gyorsan ment (kb. 45 perc), egészen addig, amíg a felső rész jött, amit az alsó részhez kell erősíteni 4 csavarral. Na, ezt egyedül egy laza 30 perc alatt sikerült megoldani, utána pólót cseréltem. :DDD

    Szóval még mindig vannak kétségeim, hogy ez a cucc mennyire tartós. Kényelmesnek kényelmes, a derékpárna nagyon hasznos, jól is néz ki, összeszerelve azért már megbarátkoztam vele (ennyi pénzért nem is mondhatnék mást), bár olyan 80k körül lenne az ideális ára szerintem, de a felárat betudom a gémer felíratnak.

    A régi széket sajnálom, de kiszolgálta az idejét, 2005-ben vettem, 105k volt akciósan, igaz a gázrúgója már vagy 3 éve nem jó és a kerekéből is potyognak ilyen kis műanyag darabok, de a bőr az bőr, látszik is rajta, pedig soha nem volt kezelve semmivel és kapta az ívet rendesen. Ez az új szék szerintem nem fog ennyit bírni, nem adok neki 4-5 évnél többet, de ne legyen igazam. :D

    Többit majd az idő eldönti, addig is néhány kép:

    A doboz

    A szék

    Régi és új

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák