Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    válasz ludi85 #3240 üzenetére

    Nem mondom, hogy rossz játék ez a Raw Data, de hogy 10e-ret nem ért meg az is tuti. Nem néztem teljesen utána, most szembesültem vele, hogy ez nem egy story mód játék, mindig egy szobában vagy aztán jönnek a robotok és lődd le őket. Oké, egy ideig jó, de gyorsan ráun az ember. 2-3e-ért még jó lenne, node 10e-ért? :/

    Igazából a the lab ijászos játéka jobban leköt, azzal játszottam eddig a legtöbbet, órákat.. :D

    Én egyébként angliából rendeltem egy ismerősön keresztül, ha már a font ilyen mélyen volt, átszámolva valahogy 280e alatt volt picivel, plusz a szállítás 7-8e körül.
    Figyelni kell rá, hogy nem 2-3 nap a szállítás mint ígérik, hanem majdnem 2 hét! és akkor onnan még haza is kell jönnie Mo-ra...
    És készüljetek fel 3db angol/magyar dugalj átalakítóval is :)

    Oculust még nem próbáltam, de attól tuti behánynék, mert ott főleg mászkánli, repülni lehet, ami valami borzalmas élmény vr térben, hiszen azt látod, hogy mész közben pedig mégse -> rosszullét.
    A teleport és roomscale ami megoldja ezt, én már egy bukfenctől hányok de ettől egyáltalán nem vagyok rosszul.
    Max a felbontás zavar, ennél jobbra számítottam :/
    Persze tudom, 4k-hoz még videókártya sincs megfelelő áron ami 90 fps-en tolja a dolgot...

    Szerintem pár év és nagyon komoly eszköz lesz, 8K+ felbontással, szemkövetéssel és komoly játékokkal simán ez a jövő. No meg az xxx, így sem rossz, de a felbontás nagyon sokat elvesz belőle :(

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Gyors kérdés: Samu Gear VR-nál van valami progi, ami megtiltja, hogy mikor berakom a telefont rögtön elindítsa az oculus programot? Vagy oculusnál van olyan videólejátszó ami lejátszik 360/180 SBS stb... fileokat?

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák