Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Smogus #3357 üzenetére

    Szia! Szerintem sokat segítene, ha írnál kiterjesztést, hogy pontosan milyen modellt szeretnél megnézni (univerzális szerintem nincs). Az sem mindegy, hogy térben szeretnéd bejárni vagy csak körbe szeretnél forgatni egy modellt (bár szerintem elsőre gondoltál, az nem lesz egyszerű). Azt sem ártana konkretizálni, hogy mit értesz VR szemüveg alatt: Oculust, Vive-ot vagy mobilos VR-ra gondolsz? Van pár google találat de kevés az az infó amit írtál.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • BiP

    nagyúr

    válasz Smogus #3359 üzenetére

    Első gondolatom az volt, hogy ez biztos olyan igény, ami már millió emberben megfogalmazódott (korábban bennem is), így tuti van rá megoldás.
    gyors Google keresés: Archicad VR.
    Ez alapján IrisVR-t, Graphisoft BimX-et és Artlantis iVisit3D-t/iVisit360-at emlegetnek leginkább. Talán ezek alapján érdemes továbbmenni.
    Mobilra és Rift-re fókuszálnak ezek a projektek, szóval ha mázlid van, és tényleg használhatóak ezek a megoldások (no meg ha megfizethető, mert mindegyik a professzionálios oldalról közelíti a témát, nem a suftnituningos módszerrel :) ), akkor sikerrel járhatsz.
    Nem mélyedtem bele jobban, de ha ezek fizetősek, akkor tuti van ezeken kívül ingyenes, akár házi projekt is.
    Ez a VR-nak (a játékon kívül) egy olyan felhasználási területe, ami a legkézzelfoghatóbb, leglátványosabb, legeladhatóbb fajtája szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák