Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Segal #1659 üzenetére

    Én a rendes oculus appot szedtem le. Tehát
    Leszedtem ezt. Ez feltett kb 900 megát, előtte le kell szedni a régi rift drivert, runtime-ot, mindent. Ez még nálam is ment, pedig 0.5 és 0.8-as is volt fenn, ezt switcherrel váltogattam

    Miután feltette, ezzel a megoldással átpakoltam az F-emre a mappát, mert amúgy mindent a c-re akarna telepíteni.

    Közben volt 1-2 újraindítás, meg egy-két szét és összedugás. Ekkor elkezdett működni DK2-őn, a monitoron láttam a rendes táblázatos store-t, miközben a szemüvegen láttam a vr változatot. Telepítettem a jaunt-ot, dreamdeck-et, henry-t, farlands-et, 360 photost és lucky's tale-t.

    Tapasztalatok:
    - Jaunt: 360 fokos videókat nézegethetsz, párnak jó a minősége, de páron olyanok voltak az emberek mintha különálló stencil-rétegek lennének (mint a 3d filmekben). Egynek elment
    - Dreamdeck: iszonyat rövid (mármint tényleg, néha 30-60 másodperces) demók, álló használat mellé szánva. Ebben voltak jók, az űrlény, a két robotkar, de a kedvencem a kis papír városka, amihez közel lehetett hajolni és nézegetni. Aranyos volt.
    - Lucky's tale: 3d vr platformer, elég kellemes grafikával és korrekt irányítással. Az első pályát végigvittem, de aztán mentem más programokra. Tetszett, mókás
    - Henry: egy animációs film, belekezdtem de most nem volt hozzá türelmem :)

    A farlands-et nem próbáltam még ki, mert azért az vagy 4 gigát telepít, és az még azért kis idő :) Az oculus könyvtáram viszont ezzel fel is szökött 20 gigára.

    Egy kellemetlen vonatkozása most az új SDK-nak, hogy ez még nincs steamvr-ból támogatva, tehát perpill a steam nem találja meg a szemüveget. Várni kell a steam frissítésre, emiatt a DCS-t sem tudtam kipróbálni.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák