Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi16

    senior tag

    válasz Cyno #649 üzenetére

    A Computer, szerintem nem jelzi a vezérés csereintervallumát, maximum az oljajcsrét tudom elképzelni. Az árra nem tudok mit mondani, abba nem vagyok annyira ott. Amit érdemes tudnod alfa vásárlás elött az az, hogy ez egy kényesebb autó mint a többi. Van aki "élete férrelépéseként" emlegeti. Én imádom a maga hibáival, de tény és való, hogy nem egy olcsó autó. A vezérlés csere 60.000km vagy 3 év vagyis elég sürün cserés. (Ha hosszú távra tervezed a kocsit.) Az elsö futómü érzékeny, nekem most 90k km-nél két felsö trapézt kellett cserélni és nem magyar utakon futott az autó. A fogyasztás nálam 7,7-8,5 között mozog pedig megyek eleget országúton, de rövidek a fokozatok a váltóban ezért 100 fölött eléggé pörög a motor. (110nél 3500fele, 160-nál 5000) Az elözö tulaj ment vele sokat autó pályán, szerinte 130 fölött nem érdemes menni, mert akkor már nagyon eszik.

    Üdv.: Sipi16

    Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Új hozzászólás Aktív témák