Új hozzászólás Aktív témák

  • FlasH-BacK

    senior tag

    válasz tjokai #547 üzenetére

    Hi.
    Ha csak azért írtad ezt ide, hogy feszültséget kelts és flame-háborúba kezdj, akkor köszi, tekintsd úgy hogy nem írtam semmit.
    A magas fogyasztás meg elég sokmindentől függ (út, vezetési stílus, évszak, gumik, stb.), de ha pl be van ragadva a fék, vagy rossz a lambda-szonda, régi a légszűrő, stb., akkor is megnő a fogyasztás. De a bravo amúgy is több mint 1.1 tonna ha jól tudom, úgyhogy csodát nem érdemes várni tőle.
    Alkatrészből meg ugyebár aki az olcsót veszi, az számoljon vele, hogy az nem fogja a gyári minőségűnek az élettartamát hozni. És magyar viszonylatban nem lehet tudni hogy az előző tulaj(ok) mit tettek az autóba, mivel javították a rossz alkatrészeket, ha egyáltalán javították... (Jó példa erre a sok kéken füstölő Opel és egyéb német autó, mert sok észlény azt hiszi, az "sosem kop el", stb, "minek olajat cserélni évente".)
    Szóval hidd el, olyan autó nincs, amivel semmi baj nincsen soha, főleg nem 10 éves kor fölött! De sok sikert a "stílusos", "kényelmes", "izgalmas" japán autókhoz! ;]

    Egyébként meg aki 1 autó alapján ítélkezik egy ország összes márkájának összes modelljéről, annak a véleményét én fenntartásokkal kezelném... :U

Új hozzászólás Aktív témák