Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UX

    junior tag

    válasz Czo #39497 üzenetére

    Hogyne tudtam volna.
    7 éve használok ipadet.
    Mindegy, én tuti nem így csinálnám, és ebben nem kötelező egyetértenünk.
    Vectornatorral létrehozott fájlt például a szoftverből is eléred. Talán más applikációval soha nem fogod megnyitni a fájlodat, éppen ezért fölösleges odapiszkítani mindenhová. Persze jó hogy mappából is eléred, mert sohasem lehet tudni, egy kollaborálás után melyik másik szoftverrel akarod majd megnyitni. De csak annyit kellett volna csinálniuk, hogy ezt az egészet beledobni egy mappába, hogy eltűnjön a szem elől. Ugyanis fölöslegesen van ott!
    Numberssel létrehozott fájlokat én például saját magam rendezném saját elnevezésű mappákba. Ha csak arra gondolok, az életem során hány excel táblázatot hoztam, létre és mennyiféleképpen kategorizálom, akkor annak sincs ott a helye, így előtérben.
    Igen, lehet úgy is típusonként kategorizálni, de sokkal hatékonyabb projektenként, és akkor nem kell ide-oda lépkedni mint a mérgezett egér, mert egy projekt mappában tárolsz többféle fájlt, és minden a szemed előtt van.
    Túlragoztuk ezt. Mint írtam, ebben nem kell egyetértenünk.

    Fókuszáljunk a nagyításra. Elvileg garfikusok, fotósok nagy apple felhasználók.
    Minden fotót photoshoppal nyitnak meg hogy bele tudjanak nagyítani?
    Értem hogy sokan elvannak a megtekintővel..
    .. vagyis nem.
    Ha egy hobbi felhasználó szokásaira gondolok, én is bele szoktam nagyítani még egy családi fotóba is. Így számomra értelmezhetetlen, a megtekintő használata.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák