Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz TannerHUN #706 üzenetére

    Na gyerekek, akkor beszállnék én is a technikai értekezletbe! :) Lehet szerintem is kuplung nélkül játszani a R07-ben, Norbiék az életben is csak a rajtnál kuplungolnak tudtommal, szóval én kikapcsoltam az autocluch-ot. Rajtnál ha jol csinálod gyorsabb vagy, és ezek szerint menetközben is észre lehet venni pár tizedet ahogy Zahi mondja.. Viszont a BMW visszaváltásoknál nagyon dobja a seggét.. Lehet h csak én csinálom rosszul, de ha próbálok gázfröccsel fékezni, ugy nyugodtabb, de érzésem szerint hosszabb a féktávom. Egy versenyző srác mondta hogy az életben ő gázfröccs mellett vált vissza. Itt valaki mondta, h ő is igy nyomja játékban, más azt irta, hogy ez hülyeség.. Kiváncsi volnék, hogy az R07-ben Norbi vagy pl. Kenji vagy Motion hogy fékez, mert szerintem az állhat közel az ideálishoz. :)

    Zahi: Köszi a hangokat, te ezeket a WTCC 2013-as kiegészítő kocsijaihoz tetted be? Nekem most csak az eredeti játék van fent, de ott is be tudom rakni kipróbálni mondjuk a 2006-os kocsikhoz igaz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák