Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz JulesTS #60032 üzenetére

    nagyon nehéz elképzelnem, hogy tud kevés lenni a 8nm, tényleg... bár a súlyok is nőttek.

    universal hub: 705g + Podium Wheel Rim Porsche 911 GT3 Cup Suede : 825g 32cm + QR1 : 295g (QR2 nem tudom mennyi :( )
    -> 1825g összesen !

    ClubSport Wheel Rim GT Alcantara® : 979g 33cm -> ez még plusz 154g lett volna a nagyobb erőkar mellé :(

    1740g volt a sparco r383-am... amivel a TX bázisom már küzdött, a t300 még elmozgatta okésan (persze mindkettő lomhább volt vele, mint a korábbi 599x alcantarával) - a TX éppppencsak gyengébb kormány a t300-nál (talán dokumentálva sincs a difi), mégis érezhető volt. Szerintem hasonló nüansz lenne a 150g könnyebbség / -1cm átmérő, DE ÉREZNÉM :D (persze ezesetben csak tudat alatt, hiszen a tx/t300-at egymás után próbáltam, ezért ott rendesen "kijött"...)

    #60037 RobbyJr
    oh, remélem te egyedi eset vagy :D +400EUR a következő szóbajöhető lépcső... DD GT -> DD+ :(

    ez a láng már évek óta csak parázs, de teljesen nem tűnik el sose :D 26-27 éve a legelső pécémhez is vettem kormányt, Logic3 TopDrive ... haverok hülyének néztek, hogy miért nem plusz ramot, stb veszek az árából ... de nekem még az a gagyi is akkora pluszt adott (immerzió), amit szerintem sokan alábecsülnek (és itt mindegy h milyen kormány, milyen játék... persze, számít minden, de a legnagyobb ugrás, amikor bármit nem bill/gamepad vezérel, hanem kormányt tekergetsz hozzá)

    szóval látatlanban is megvehetném a 999es DD+-t, "tuti kihasználnám", ... HA lenne rá pénzem :D de kvázi ennyi SINCS... (vagyis van, de sajnálom érte, tudom, hogy annyival nem lesz jobb...)

    közben lett QR1 ismét raktáron.... agyalok h CANCEL az orderre és újrarendelem, ócsóbban. azért 170 EUR minusz a QR1 a QR2 helyett .............. ha lenne raktáron egy kerek alcantara/sueda, szerintem meglépném, de azabaj ígyis elkezdett járni rajta az agyam :D

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák