Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drsanya

    aktív tag

    válasz Moby #59429 üzenetére

    El lehet jönni és ki lehet próbálni. Lehet, hogy meglepődés lesz a vége... És igen, lehet, hogy nem félmillió, lehet, hogy nem hidraulikus, de az előző pedálomhoz képest a felbontás többszörös, tudom állítani a linearitását, és nem mellesleg nálam hozott is konzisztenciát és javulást. Szóval én nem nevezném komolytalannak csupán azért, mert nem félmilla. Oké, aláírom, hogy a gyári rugót azonnal cserélni kellett és nekem a plusz kitből a legkeményebb jött be, de így is megúsztam az egész cserét 50e Ft-ból, és így nagyon is megérte. Bitepoint meg nem izgat, mert olyanokkal versenyzem, amikhez nem kell kuplung, azt majd egyszer egy olyan pereccel megoldom. Továbbá a robusztusságával sincsen az égvilágon semmilyen probléma.

    Ha valamit én nem próbálok ki, addig sosem mondom rá, hogy komolytalan. Nem vagyok márkahű, 10 évig volt fanatecem, 1 szett, a pedálomat most adtam el hibátlanul. De ez, ami itt megy mostanában a topikban, hihetetlen számomra. Jelzőket dobálunk itt dolgokra, miközben nem is láttuk még az adott terméket, nem hogy kipróbáltuk.

    Olvastam egyébként teszteket bőszen, mielőtt megvettem és engem meggyőztek vele. A tapasztalatom is az, hogy nem csináltam rossz üzletet. Majd egyszer ha el leszek engedve anyagilag, lehet veszek én is egy "komoly" szettet. Addig köszönöm, az igényeimnek tökéletesen megfelel ez a többihez képest "komolytalan" szett, ami van.

    I am iRacer

Új hozzászólás Aktív témák