Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz András12345 #55724 üzenetére

    Én is úgy gondolom hogy a simes csatornák jók. Az ide jövök és se szó se beszéd bele kiabalok bármit a fórumba, hogy szar, az a nem jó.
    A linkelt oldal 19% német áfával megy.

    Azt sose fogom megérteni hogy ha a moza shopba excl vat 469 eur az r9 akkor német shopba 19% áfával hogy lehet szintén 469? :F

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

  • Bandit21

    addikt

    válasz András12345 #55724 üzenetére

    Van amúgy 8 nm Meki szett csl dd -be, csak v2 pedállal 799-ert.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

  • biker

    nagyúr

    válasz András12345 #55724 üzenetére

    "Szerintem nem csak használati tapasztalatból lehet megítélni, és véleményezni dolgokat."

    DE!
    Senki nem kíváncsi arra, X vagy Y milyen összefoglaló véleményt formált meg sok kis YT video nézése után. Mindenki tud nézni videókat, és el tudja dönteni magának.

    Arról kell véleményt írni, amit próbált, vagy amihez ért valamiért, vagy mert javít vagy mert fejleszt ilyet, és látja mik a hibák.

    Nem jó dolog, az sem, mikor megjelenés előtt már mindenki fikázza vagy isteníti az adott dolgot pusztán showcase alapján, és az sem, ha valakinek úgy alakul ki véleménye, melyhez ragaszkodik is, hogy látott egy videót. Az nem a te véleményed, hanem azé aki tesztelte. Lehet neki nem tetszett, de amúgy jó. Vagy épp olyan hülye volt mint Linus (ő mikor nem gyökérhülye) hogy nem veszi le az egérről a fóliát aztán sír hogy nem csúszik.

    [ Szerkesztve ]

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • GalaHU

    őstag

    válasz András12345 #55724 üzenetére

    Na látod, pont ez a baj, hogy nem lehet YT videók alapján végleges véleményt formálni...

    A Boosted Media QR2-es videója a legjobb példa erre, de gondolom észre se vetted...

    Mr. Boosted konkrétan sz@rul csatlakoztatta a Fana QR-eket ugyanis feketén-fehéren le van írva, hogy a stabil csatlakozáshoz kell (!) az a rohadvány kis csavar bele az agyba, mert így adja a maximális stabilitást. Hogy ezáltal a leglassabb "QR"-é válik a piacon és kínos ez a megoldás, az nem kérdés, de a lötyögést jelentősen csökkenti. Mitöbb, az esetek nagy részében teljesen megszünteti, ahogyan arról egy itteni fórumtárs a gyakorlati tapasztalatok alapján már be is számolt.

    Erre mit látunk? Csavar nélkül, nagy keservesen tépegetve a kormányt csak be tudja mozgatni (még véletlenül se egy rendes, stabil rigben, hanem egy sima plate-n), lám bizony nem áll stabilan, node majd a QR2!

    Mit vesz le ebből az átlagos YT néző? Hát hogy lötyög a csati! Ezt a hibát csak az szúrja ki akinek már van Fana cucca, és be is tekerte a helyére, vagy éppen anyázott, mert elejtette a szőnyegen azt a nyomorult csavart. De az aki előzetesen jött információt gyűjteni vásárlás előtt azt simán megvezeti ez a videó, mert nem a valóságot, hanem egy befolyásolt folyamatot mutat... :(( De lehet jönni hörögni a vérre, hogy ott a BIZONYÍTÉK!

    A legszebb az egészben, hogy nem is biztos hogy a klasszikus rosszindulat vezérelte a srácot a manipulációban. Lehet hogy csak simán elfelejtette (mondjuk a videóban elmondja hogy kell bele, szóval elvárható lenne hogy jól is csinálja) vagy amikor összerakták rendesen, kiderült hogy az ő konfigjuk biza nem lötyög, mert ahogyan elmondják a két alkatrész nagyon szerencsétlen kombinációja kell a lötyögéshez. Lett is fejvakarás rögtön:

    "Hú bazz, Jim holnap ki kéne tenni a videót mert ebből élünk ( nem is rosszul, ha rápillantasz a garázsban tárolt egyéb játékszerekre) ez a szar meg nem lötyög, há' hogy fogunk így összehasonlító videót csinálni? Ha nem tudjuk kihozni hogy kell az új QR, semmit nem küld nekünk többé a Fana... Hagyd a 'csába Bill majd nem tesszük bele a csavart 'oszt jó van!"

    Számomra teljesen mindegy hogy hanyagok voltak, vagy szándékosan a dramaturgia kedvéért torzítottak, a hitelességük innentől erősen lecsökkent! És ez csak egy eset, amit észrevettem, mert ehhez egy mákszemnyit értek is. De teljesen jogosan merül föl a kérdés, hogy azokat a cuccokat amiket én is csak náluk láttam és nem vágom kívülről az user manulaját és tweek-programját valóban jól használják? Vagy ott is meg lettem vezetve... :F

    Ezek a YT teszterek számomra csak időtöltésnek és általános tájékozódásnak jók, hogy éppen merre tart a piac, vesetleg tanulok hébe-hóba pár olyan trükköt amiről még nem tudtam (azóta is áldom GamerMuscle-t hogy elmagyarázta hogy használhatom a Fana pedálomat repüléshez rudder-ként). De sokkal többet adok az itteni topiclakók szavára akit ténylegesen használják az adott terméket, mert gyakorlati, hosszútávú tapasztalatból írnak.

    Szóval nem, nem szabad a YT "tesztek" alapján dönteni. Be kell rendelni egy megbízható helyről, aztán 15 napon belül te magadnak leteszteled. Ha bejön akkor megtartod, és pont lesz@rod, hogy másnak egy-egy paramétere nem tetszik, ha meg nem akkor visszaküldöd, és rendelsz egy másikat.

    [ Szerkesztve ]

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Új hozzászólás Aktív témák