Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz sentry0 #49941 üzenetére

    Állítható, többszöri állítgatás után sikerült egy körülbelül elfogadható pozíciót találni.
    A probléma az, hogy kb 20 fokonként tudod "léptetni" a felfogatásnál az irányokat, szóval két lépés között elég nagy difi van, ezért játszani kell vele egy darabig, mire megtalálod a pozit.

    Ami nekem nehéz volt, az az, hogy az átlagosnál rövidebb a karom - minden kocsiba úgy ülök be, hogy teljesen magamra húzom a kormányt, ezt figyelmbe véve játszani kellett vele, hogy a térdem meg ne ütközzön a kormányba. De megoldottam.

    2-3 óra nem téma. A horgásszékezős komment az annyira nem valid - a Playseat challenge nekem sokkal inkább annak tűnik, ez inkább kerti bútor szint. Viszont, ezzel együtt, sokkal jobb mint bármilyen íróasztal + görgős szék kombó. Sőt, próbáltam NLR Wheelstand + kanapé kombóval is, attól is sokkal jobb.

    Az igazán kényelmes és jó az a rendes cockpit, de az meg nem összehajtható ennyire.

    Kompromisszum, az tény, de én pl tudok vele élni. Bár nem vagyok akkora szimes, hogy minden este 3 órát veressem. Aki így tolja, az vegyen rendes cockpitet.

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák