Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz JulesTS #45051 üzenetére

    Akkor WRC perec lett
    :) igen, az lett végül.. a bmw-s perec egy nagy, de beteljesületlen álom marad nekem csak, sajnos.. de hátha majd egyszer kihoz egy nagyon hasonlót a fana
    ezzel a wrc-wheel-el már megint ordas nagy mákom volt, ezekben a fana-kban szegény időkben. ugyanaz volt, mint a pedál. csak itt még annyi időm se volt, h ide beírjak bármit is vele kapcsolatban, azonnal cselekedni kellett. előtte rakta fel a srác, írtam, hívtam de már akkor nem én voltam az első a sorban. viszont el kellett menni érte, így aki elment először érte, azé lett. érdekes, mert én nem akartam valamiért ezt a wrc-t.. :) utólag már tudjuk hogy tévedésben voltam végig, de én azt gondoltam erről mindig, hogy olyan..nagyobb átmérőjű darab.. és emiatt nem igazán tetszett. aztán amikor megláttam élőben, áh kész.. isteni. örültem mint majom a farkának. ráadásul kb 2 órát használt darab. jó vétel. ..és megvolt hozzá a QR adapter is! : D
    Pedál és a bázis hogy tetszik?
    hát a bázis az szuper.. az, ahogyan tekeri a wheelt a kezemben végig kussban, baromi jó érzésű. igazatok volt amúgy, hogy a szíj után ez már nem lesz akkora ugrás érzésben, mint a logitech után lett a TX thrustmaster volt, és talán tényleg nem, de hogy finomabb az egész, meg sokkal erősebb, az is biztos. jobb annál, ami eleve is jó volt és csend is van, ez nekem ki lett így maxolva. egyelőre vissza is vettem a kormánysetup-ban a 8nm-t 5-re, mert horizon5-ben mocskos erősen tartja az autót.. de még játszani kell azért vele, meg megismerni.
    ami nem annyira jó, hogy box-on ugye erősen limitáltak a lehetőségek, kis oled display-e pl nem is megy, menet közben. jó lett volna azért, ha kiírja itt az aktuális sebességet, vagy seb.fokozatot pl, de sajnos zéró...
    ez van
    Nekem is jön a csomag a jövő héten
    :C ..vajon mi lapul majd benne

Új hozzászólás Aktív témák