Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chess001

    aktív tag

    válasz arty #37524 üzenetére

    Szerintem én régebb óta vagyok nála a 17 évemmel, a hülyeségért szólni szoktam, ez a szakmám. Nem önigazolásért tévedtem be, segítséget szerettem volna kapni, de eddig egy valós válasz született, a többiek meg trollkodnak, mint te is. Ahhoz, hogy ismeretlenül beszóljuk valakinek, az nagyon magas fokú beképezeltséget jelent, nála ez megvolt, a többire már igyekeztem nem felülni. Szomorú, hogy ez a viselkedés van támogatva a többiek részéről is. Leszámomra is felbecsülhetetlen a tapasztalata, mert baromira nem válaszolt egy kérdésemre sem, csak úgy, mint a többi taposoló arc!
    Tehát a gyengébb szövegértésűek kedvéért azt akartam megtudni, hogy melyik DD base lesz nekem a legjobb, ha csak egy saját kormány akarok felrakni?!
    Ehhez a fanatec a legalkalmatlanabb, nem értem minek kell ilyen fanboy/girlnek lenni, hogy az márpedig milyen jó... Persze, hogy jó én azt (is) vennék, ha több helyem meg időm lenne.
    Ehhez képest vegyek szíjast és egy gyári kormányt, meg a többi hülyeség... :W

    A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

  • chess001

    aktív tag

    válasz arty #37524 üzenetére

    GalaHU volt olyan rendes, hogy nem a topicot OFFolja szét, hanem privibe megírta. Szerintem is az a megfelelő út, ha valaki nem csak trollkodni akar, hanem tényleg van mondanivalója. Tényleg csak felhúzom magam a sok hülyeségen, segítséget akartam kérni, nem időt rabolni sem magamtól, sem mástól. PEACE

    A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

Új hozzászólás Aktív témák