Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyder11

    csendes tag

    válasz Danecay #34344 üzenetére

    Most mondanám hogy segítettél, de attól tartok hogy a már eldöntött kérdést újra előhoztad :D A legjobb az lenne, ha ki tudnám próbálni mind2őt. A Mm-ban meg tudtam tapogatni a g29et, (ne mondd el senkinek de le tettem a földre a pedalokat hogy megtaposgassam őket) és a fékkel lenne bajom valszeg.. A legnagyobb elrettentést mégis az okozza, hogy a legtöbb youtuber aki próbálta mind2őt, mind említette a FFB lyukat, a driver vacakságát és a pontatlanságot a logitechnél.
    A thrustmaster meg simán megbízhatatlan, cserébe ha jó, akkor jobb mint a g29. A hangot le**rom, fejhallgató amúgy is (a hangnal jobban zavar hogy még a 21:9 és montoromon se látok mindent cockpit nézetben). A t150et amúgy simán bebőrözöm itthon (nyilván zavar a gagyi anyaghasználat).
    Szóval összességében: megbízhatatlanság vs rosszabb FFB és pedál.
    Újra nem tudom mi legyen :D
    Nagyon gondolkodom rajta, hogy ge**ci módon megrendelem mind2őt, és amelyik nem tetszik azt visszaküldöm. Ezzel az a gáz hogy ilyen komoly tetelt még csak az emagnak küldtem vissza, akik nem problémáztak (120K Ft, 4k TV), nem tudom olyan oldalak ahol olcsóbban meg lehet ezeket kapni (16bit,stb) mennyire lenne problémás a 14napos elállási jog.

    GalaHU, okés, köszönöm :DD

    [ Szerkesztve ]

  • pokmky

    tag

    válasz Danecay #34344 üzenetére

    Legjobb tudomásom szerint mindben szénkefés motor van a logitechtől kezdve a thrustmasterig, nem is értem, hogy jött ez elő..

    Volt itt korábban olyan fórumozó is aki sorban 3x küldte vissza

    A T500 volt ilyen legendásan szar, de nem is kapni már igazából, gyártani biztos nem gyártják..

    A kemény fékkel kapcsolatban csak annyit mondok, hogy visszasírom a G29-es pedálsorát mert mintha nem is egy kategória lenne a T300-as 2 pedálos pedálsorával, azon vagyok, hogy érzésre leginkább hasonlatossá tegyem a G29-éhez, de leginkább az, hogy a G29 pedálját használja a T300-hoz. Ebből kiindulva a T150 pedálja csak rosszabb lehet, vagy ugyanolyan. A G29

    Az a 2 pedálos megoldás gagyi, ezt világosan elmondtuk mindenkinek, a T3PA, amit az RS-hez is adnak egészen más kategória.

    Aki kormányt vesz 2 pedállal, az inkább játszon billentyűzettel, vagy gamepad-al szerintem, autózni kuplungolás nélkül semmi értelme..

  • Hyder11

    csendes tag

    válasz Danecay #34344 üzenetére

    Azt esetleg le tudnád nekem mérni, hogy max milyen széles asztalra lehet felfogatni? Mert nekem van egy díszléc az íróasztal szélén, ami 11cm széles. (maga az asztal sima 2cm OSB, előtte egy 2cm vastagságú, 9cm széles díszléc..)

Új hozzászólás Aktív témák