Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atomeec

    senior tag

    válasz Joshi #33254 üzenetére

    Volt szerencsém pár napig próbálgatni, élmény van, szédülés nem sok (megszoknám), viszont az hogy melegíti a szemem, arcom, sajnos nem... Pedig jó lenne, de a fejem nem bírja a meleget, így pl nekem csak álom marad, nyáron nem tudnám használni egyáltalán.

  • arty

    veterán

    válasz Joshi #33254 üzenetére

    az, hogy nem tökéletes, nem az első 5-10-15 perces próba után jön ki, akkor vagy hányingerrel + sohatöbbet érzéssel szállsz ki vagy fülig ér as szád és "otthonraiskell" :) mármint ez az átlagember, nem az eleve pixeltszámoló "játékos" hozzáállása

    pl tavasszal playiten volt kint csomo helyen vr: irdatlan sorokkal
    - legnagyobb tömeg talán az ilyen zenére fénykardal dolgokat szétütős pécés vrnél(?) volt, hihhhetetlenül zabálta ~MINDENKI (én nem próbáltam ki, de ott álltunk sokáig a játszók mellett)
    - de a psvr + battlefront 5-10 perces kis vr küldiért is 1+ órát kellett várni, haverral ezzel mentünk... röhögős-vigyorgós csodaélmény VÉGIG, ha lenne 1-2-3 ilyen "teljes" játék, ott helyben veszem (haver is). de kb mindenki olyan lelkendezőn szállt ki, hogy egy jó bundléval tarolni lehetne... de nincs IGAZÁN jó bundle. van sok nagyon jó cucc, de nincs "sztárvársz" és hasonló AAA állajtős cucc (nem, a Resident Evil 7 IS rétegigény :D pont ahogyan az autószimulátor...)
    - bár nem volt hőség, mégis mindenki az izzadásra panaszkodott kb csak

    ha valakinek megvan a ps4, ahoz egy hmd 60k (is volt már) ... ez drága?
    viszont - sajnos - csak az elkötelezettebb, kísérletezőbb emberek veszik, a többiek prekoncepcióval élnek és/vagy érdektelnek a VR irányába és/vagy nincs rá számukra killer app (vagy épp csak ezt hiszik)

    a sony egy idióta, hogy nem futnak turnékamionjai szerte európában, de meg is van az eredménye (~5m alatti eladott psvr)

    (#33255) Jacek : nekem a jobbos ülés, váltó fogása mégis jobbkézzel dobatta ki majdnem a taccsot, anno.... nálam akkorra volt az immerzió, hogy ez a látszólagos apróság is "kikészített" (de leküzdöttem és végülis pár perc alatt megszoktam)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák