Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoinR

    senior tag

    válasz arty #17517 üzenetére

    En nem azt nezem, hogy hany fele dolgot erzek a kormanyon (engem annyira nem izgat, hogy rezegjen a kormany a jaro motortol pl.), hanem hogy ami van, azt hogyan erzem. Nekem a legszimpatikusabb ffb az rF2-ben van, nagyon kozvetlen a kapcsolat, viszont nehez kiaknazni a lehetosegeket a korlatozott (minosegu) tartalom miatt (optimalizalasrol nem is beszelve). Az iRacing-ben a tartalom ellensulyozza az ffb velt vagy valos lemaradasat, nalam itt a legjobb az elmeny..ahol nem rezeg a kerekveto, hanem meg lehet mondani, hogy felfele vagy lefele bukkan, mert az erovisszacsatolason erzodik. Ehhez persze olyan tartalom kell, lezerszkennelt palyak utan az osszes mod naiv probalkozasnak tunik. Es ami fontos, a fizika adott, te csak az erosseget allitod be. Nincs slip effect, curb effect meg meg n db csuszka, amikkel total mas az eredmeny, gyakorlatilag szemelyre szabva egy filtert a fizikan. (Ennel jobban csak a valtoztathato szelarnyek szorzon szornyulkodtem, arra nem talalok szavakat...a szimulatorozasnak nem errol kene szolnia)
    Arrol nem is beszelve, hogy kb 80 fps alatt az AC jatszhatatlan, de nagyobb fps-nel is meg mindig erzek egy input lag-szeru hatast, ami mondjuk sokat javult az utobbi fel evben, de meg mindig olyan, mint gumiban szex....
    Ha valosaghoz kene hasonlitani, kb. az AC villanyszervo, rF2 meg iR meg elektrohidros szervo. Elobbi sem feltetlenul rossz, foleg ha azt nezem, hogy meg az rF2 is egy vagyonba kerul mellette. Tehat nem lehuzni akarom az AC-t, szorakozasnak nem rossz, de a hype-pal nem tudtam azonosulni, foleg az 1.0 ota levo punnyadast nem ertem, KUNOS mint aki jol vegezte dolgat, szamolja a penzt Madeiran? Majd az ido eldonti az AC sorsat, remeljuk nem egy rF2-fele sullyeszto lesz (bar ami idaig megjelent, az nekem teljesen kozepszeru)
    Amiket Jack@l irt, a fontos dolgok benne vannak a tobbi szimben is, bar az "allo kormany gordulesi ellenallasan" jot nevettem, az lehet hianyzik mindenhonnan az AC-n kivul :DDD lehet a sajat fejlesztesu celhardver ilyet is tud? Viccet felreteve en is kivancsi lennek ra :)

Új hozzászólás Aktív témák