Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrys_

    addikt

    válasz ЯΞD #9237 üzenetére

    Le kell tölteni hozzá innen a programot. Telepítéskor rákérdez a readme-re, érdemes elolvasni, még ha angolul van is.
    A lényeg, hogy miután ezt a prg-t feltelepítetted, a program files\fanaleds\additional könyvárban (vagy ahol a telepítés célkönyvtára van) találsz a játékok neveivel további mappákat.
    rFactor 2 esetén csak a plugin file-t (tehát könyvtár nélkül) át kellett másolni az rF2 plugins könyvtárába.
    A játék indítása előtt el kell indítani a FANALEDs programot. Modes alatt lehet beállítani, mit szeretnél kijeleztetni (Display). Én Speedgear-t szoktam beállítani. A többi már csak finomhangolás, ezekkel még én sem foglalkoztam.
    A játékot ezután indítod. A CSW kijelzője alap esetben ki van kapcsolva, van egy kis MODE gomb mellette, amivel a kormány beállításaihoz lehet jutni. A lényeg, hogy nem kell bekapcsolni a kijelzőt (beállítások), mert a FANALEDs a kikapcsolt állapotot változtatja meg, akkor láthatod a beállított adatokat.
    Nem 100%, de nekem úgy tűnt, csak akkor kapcsolódik be a funkció, ha leszabályzásig pörgeted a motort. Bár lehet, hogy csak a FANALEDs-nek kell egy kis idő, én meg már tapostam a gázt :)

    plugins:
    Game stock car
    rF
    rF2
    RBR
    és SimRaceWay

    MOD:
    A beállításokhoz már léteznek profilok, bal oldalon lent ki tudod választani a megfelelő játékot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák