Új hozzászólás Aktív témák

  • John D'oh

    aktív tag

    Kis segítség kéne :)
    Most jött meg a Logitech Momo Racing FFB kormányom, ami egyben életem első kormánya.
    Két játékom van egyenlőre, a Grid és a NFS Hot Pursuit( a Dirt3 is elérhető lesz amint az AMD reagál a promo kódos aktiváló levelemre).

    Drivert felraktam. Logitech Profiler megtalálta a Grid-et, másikat nem...mind1
    A Profilerben az Axis Sensitivity menüben beállítottam a dead zone 0%-ra, sensitivity és range pedig 100%-on
    Elindítom a Grid-et, bemegyek a menübe és az advanced résznél látom, hogy tök más értékek vannak mind a profilerbe. Már ez is egy picit összezavart, de gondoltam biztos felülírja valami beállítás miatt.
    Ami viszont elkeserített, hogy egyszerűen nem bírtam normális beállítást találni. Gáz, fék OK, de kanyarodáskor nagyon furán reagál a kocsi. Általában egy normál kanyartól is már kipördülök....
    A Hot Pursuit meg pont az ellenkezője, ott tökig kanyarodva is alig fordul el a járgány.
    Valaki segítsen a helyes beállítások megtalálásában mert picit el is ment a kedvem az egésztől.

    köszi :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák