Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz FLx #41229 üzenetére

    Hétköznapi vezetésnél (Kia Ceed kombi, 3 fokozatban állítható szervo, legerősebb fokozat) a kormány gyengébb, mint a TM T300. Persze, tudom, egy valódi versenyautó brutálisabb lenne, de nekem ez is bőven jó.

    Volt nekem kenyérszervós régi Swiftem (Gy.k.: nincs szervo) azt sem volt nehezebb tekergetni, sőt, 20km/h felett kifejezetten "elkönnyült" a kormány. Max álló helyzetben volt nehéz tekerni, de az nem hiszem, hogy releváns.

    Solt: tisztában vagyok vele, hogy a "csúcsokat" jobban érzed. De neked meg azzal kéne tisztában lenni, hogy

    1: Nem mindenkinek van szüksége 20nm-re
    2: Emiatt nem is mindenki akar 20nm-es kormányt

    Ez most eléggé off, de nagyon gyakran találkozom ezzel az "elitista" PH!-s hozzáállással, hogy a legjobb cuccon kívül semmi se jó. Legyen ez fényképezőgép, monitor, kormány vagy kávéfőző, ha nem a legjobbat veszed, akkor hagyjuk is az egészet.

    Hobbira miért nem elég a T300? Nézd meg mivel játszanak a GT Sport világdöntőn - TM kormány, ami kb 5nm-t tud. Akkor most fikázzuk le, pedig hivatalos FIA event?

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák