Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Botamas

    csendes tag

    válasz jilian #34274 üzenetére

    Sziasztok!
    Lehet, hogy nem mondok újdonságot és nem igazán ide tartozik (csak a verseny rendezés felvetésre reagálok), de jelenleg is zajlik Dirt 2-ben több kategóriában magyar bajnokság, amelyre egy fb és Codmaster regisztrációval bárki benevezhet. Külön van csak pc-re és kormánnyal. Van nemzetközi bajnokság is jelenleg R5 kategóriában, ezek mind a Racenet-ben ingyenesen elérhetőek. Az én tudomásom szerint bárki indíthat bajnokságot és azt enged be akit akar, meghirdetheti. A futamok teljesítésére több nap van (6, 10 v. 12, beállítás kérdése) ezen idő alatt bármikor teljesítheted, sőt általában 3 szakaszonként van szervízpark, onnan ki is tudsz lépni és más időpontban folytatni. A beállítások szerint total damage esetén, vagy pl felakadsz valahol kiesel. ACC, AC, Raceroom versenyek is vannak, ott egyedi szerver kell + éves tagság az indulás feltétele. A verseny szervezés részéhez én sem értek, csak próbálok infokat szerezni és versenyzek. De szerintem van itt más is aki részt vesz és tudja ezeket...

Új hozzászólás Aktív témák