Új hozzászólás Aktív témák

  • -Fekete-

    csendes tag

    válasz arty #31883 üzenetére

    Köszönöm a választ!

    A firmware frissítésre gondoltam én is, így azzal kezdtük, próbáltuk kezdeni… :(( :(((

    Leírom a kálváriám, esetleg mások okulására:

    A TM hivatalos oldalról letöltöttük a legújabb driver-t. ;]
    Kapcsolóra figyeltünk, mindent úgy csináltunk ahogyan le volt írva, de a rendszer (WIN 7 64bit, SP1) az illesztő programot nem tudta feltenni.
    A driver törlését követően simán rádugva a kormányt tett mellé illesztő programot – a kormány le is kalibrálta magát –, de így nem a megfelelő eszköz látszott. :(

    Megpróbáltuk másik gépen is, ugyan ez volt a helyzet.
    Végső elkeseredésemben, driver le, kormány rádug – persze más eszközként kezelte -, driver fel, a firmware frissítővel a helyes, legújabb version kiválasztva, indítás.
    A frissítés elkezdődött, de egyszer csak előugrott az illesztő program frissítése és megint nem lett jó az eszköz illesztése... a frissítésbe belehalt… nem történt semmi – persze, mert nem látta a kormányt -, program leállít…katasztrófa… :O :W :F
    Azt hittem téglásítottam, a gépre téve újra a kormányt, már nem kalibrálta, az meg sem moccant, valami T300RS Boot-nak ismerte fel. Hogy az a ki*#&>… :Y
    Fejvakarás következett, aztán leszedtem egy régebbi drivert, 2018-ast.
    Feltettem, nem kérdezett sokat, simán felment, telepített illesztő programot is, de persze az addigra elb...szott T300RS Boot volt a felismert kütyü.
    Na ha ebből lesz valami… :U
    Akkor futassuk a Firmware frissítőt:
    Device: T300RS Boot
    Firmware: Ver 29.00 (12/07/2018) T300RS_LM4F_v29.tmf
    És elindúl… és nem áll le… és megcsinálta!!! :P :K :C
    A felismert eszköz: Thrustmaster T300RS – Ver.: 29.00
    Hallelúja :DD
    Végre betöltődik a megfelelő Control Panel is és megcsinlhatjuk a beállításokat.

    Amúgy a kormány nagyon jó, természetesen komoly minőségi változás a Logitech Driving Force pro után. Mi most PS4 pro-n játszunk vele a GT Sport-al. Igen jól lehet érezni, hol csúszik meg az autó, hol vannak a határok, mit is kellene csinálni, hogy az autó arra menjen amerre akarjuk, nagyon jók a váltófülek, igazán élvezetes a játék vele. Már előirányoztuk az új játék beszerzését is: Project Cars 2.

    Bocs, ha kicsit hosszú voltam, de:
    Még egyszer mindenkinek kösz a segítséget, hozzászólást. :C :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák