Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz frelife #30140 üzenetére

    Pl. én is ki szeretném próbálni a VR-t gyakorlatilag bármelyik formáját vagy márkáját, akár az Oculus DK1-et is mégsem sikerült még eddig pedig jó pár éve piacon van már és egyébként nagyon szeretném. Ne felejtsük már el, hogy nem mindenki él a fővárosban vagy egy nagyobb városban ahol van egy ilyen szaküzlet ahová bemegy és kipróbálja és döntést hoz. Emlékszem egyszer voltam egy tőlem ~50km távolságban lévő MM-ban ahol ki lehetett próbálni a PS féle VR-t de miért is ne éppen akkor nem működött, pedig én mondhatjuk úgy, hogy nagyjából követtem az ezen a téren zajlott történéseket de mégsem volt alkalmam még csak kipróbálni sem. Mi van akkor azzal aki most hall egy ilyen dologról először életében? Ez szerintem ugyanúgy igaz a kormányos szektorra is, nem mindenkinek van lehetősége, alkalma, haverja akin vagy amin által ki tudná próbálni a dolgot. Én is ilyen voltam, nem inspirált senki, csak úgy gondoltam, hogy jó lesz és kb 15 éve kipróbáltam és jó lett. Ezzel természetesen nem mindenki van így úgy mint ahogyan lehetett az a fél is akitől egyik kormányomat gyakorlatilag új állapotban vásároltam meg anno, mint ahogy írtam, még a fóliát is én szedtem le róla :) Erre mondják azt, hogy a puding próbája az evés! :)

Új hozzászólás Aktív témák