Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz ImI87 #2979 üzenetére

    Meg fogsz vele szenvedni ne aggódj. :) Remélem legalább úgy, ah én tettem, de kedved ne szegje. :) Én is vettem volna G25-t, de úgy indultam neki a dolognak, h kipróbálom a dolgot. Gagyit nem akarok, de a G25 nagyon sok lett volna, ha mondjuk megunom a dolgot egy hónappal rá. Így aztán egy DFP lett belőle. Ha nem használom is ellesz a fiókban, elvégre nem 60, csak 20 ezer áll a szekrényben. :) De szerencsére nem így lett és elégedett is vagyok vele. Túraautó alatt nem tudom mit értesz, de a Test Drive Unlimited nem az az NFS féle arcade game, de nem is egy igazi szimulátor. Azt nem nehéz kormánnyal játszani, abba hamar bele lehet jönni és még jó is! Az rFactor viszont nem könnyű, se az LFS. :) Ez a kettő az legjobb szimulátorok egyike(i), legalábbis a legnépszerűbbek eme körökben. :) Nagy dög autókkal egyszerűen képtelenség menni. :D Nekem, még. :D Ezeket még nézd meg: Race07, Race The WTCC Game, Xpand Rally Xtreme, esetleg DiRT (bár itt mindig a füvön mentem :D ). GRID se rossz dolog, baromkodni, mert az fullra arcade, de néha jópofa. :) Lenne még GTR2, Toca Race Driver 3. Ha kamionozni szeretnél próbáld ki a Euro Truck Simulator-t. :) Ez utóbbit még nem próbáltam, de tervezem. :)

Új hozzászólás Aktív témák